28. 4. 2013

Šumburk online režim

Info: Nemyslete si prosím, že bych tu chtěl za každou cenu propagovat RBRTM, ale z tohoto prostředí se k nám dostává tak málo novinek, že jsme vděčni za každou "maličkost". A tou je zpráva od autora Šumburku, že se pro tuto trať mění režim zakládání v online turnajích - neomezené...
Note: Šumburk. No more restrictions for participants RBRTM online. I hope that sometime in the future there will be no restrictions for everyone :-)

16 komentářů:

 1. No, konečně ta trať získá nějaké uplatnění. Nicméně mě to zatím může být jedno, protože jedu na nových fyzikách a ty staré už zpátky instalovat nebudu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlík to řeší tak, že přejmenovává různé soubory Physics.rbz... Zatím má(m) tři: PhysicsORI(ginal), PhysicsNEW, PhysicsCZ.

   Vymazat
  2. Tak to ja mam tech fyzik asi 30 :D

   Vymazat
 2. Šumburk je uvolněný do online turnajů už skoro měsíc, myslel jsem, že se zároveň objeví na pluginu i nové verze tratí od Vaška atd., ale zatím bohužel nic.
  Mato22

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Pyros to oznámil teprv včera. Ona je ta komunikace někdy složitá :-)

   Vymazat
  2. Pyros to neoznámil včera ale 27.3. což je už měsíc ;-) Přesněji: st březen 27, 2013 10:46

   Jakub Rojek

   Vymazat
  3. Asakra, to jsem tomu dal... Tento politováníhodný omyl se v našem ústavu stává maximálně několikrát za pár let :-)
   Ale zpráva je to dobrá a na tu, doufám, není nikdy pozdě.

   Vymazat
  4. To si teda fakt tomu dal..., nevšimnúť si správu v uzamknutej téme TRATE...:)))

   Vymazat
 3. Good.It was nice move for some time to not allow to drive Sumburk too often,but it was too long and after few years it is good that finally we can drive it.I'm wondering whats happening to other tracks like Karlstadt and many others and when they will be driveable on RBRTM online if ever.More over it would be nice to see a plugin that has servers for amateurs that can drive all cars with generic physics and all tracks and another server for semi-pros and pros where they get only custom made physics.The only thing that is needed is monthly donations to keep it running and groving (building new tracks and updating cars and physics).

  OdpovědětVymazat
 4. This track was allowed for users who make donation...

  OdpovědětVymazat
 5. Can you tell me the name of the man who does all these changes? Ukrainian & russian RBR-communities have some messages for him.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Relax, as you can see in main plugin page, is the only one admin - Wally. It's mean, that at this moment, no admins at all. Some guys can make some changes, but they cant do something for all public...

  OdpovědětVymazat
 8. We need to talk even with those guys, cause they hear our communuties and talk with Wally in order to give those gyus more rughts to make changes.

  OdpovědětVymazat
 9. Funny,
  Administration is out of order...
  I had last contact before christmas, than deep silence.
  Since month the forum is attacked and we all have many time outs, but nothing happend.
  So i wish good luck for contact :D (more sarcasm than real fun)

  Make Sumburk free for every tournament creator on czech is 3 years to late. before release guaranteed, til now not keep his promise...
  So i want not cheer about he needs 3 years to keep promise

  Lamda

  OdpovědětVymazat